O firmie

W skład Total Specific Solutions wchodzi ponad 85 niezależnie zarządzanych europejskich przedsiębiorstw informatycznych. Naszym zadaniem jest zapewnienie im bezpieczeństwa finansowego, doradztwa strategicznego oraz przekazanie im naszych najlepszych praktyk, celem ułatwienia im osiągnięcia pozycji lidera w swojej branży. Nasze oprogramowanie daje klientom realną wartość biznesową i umożliwia im efektywniejszą działalność. Natomiast posiadana wiedza branżowa pozwala nam zrozumieć dynamikę każdego rynku pionowego, na którym działamy, dzięki czemu możemy tworzyć inteligentne, przyjazne użytkownikowi, efektywne i wydajne rozwiązania dla naszych klientów. Z wieloma z nich udało nam się zbudować długotrwałe relacje, trwające nieraz 20, a nawet 40 lat. Opracowanie specjalistycznego oprogramowania dla przedsiębiorstw chętnie powierzane jest doświadczonym i cenionym specjalistom w danej branży. Każda spółka TSS zatrudnia takich właśnie specjalistów. Spółki TSS, poprzez swój know-how w danej branży, nadają konkretną wartość oprogramowaniu oraz usługom kierowanym do swoich klientów.

Nasz zespół

Siedziba TSS mieści się w Holandii, a w całej Europie zatrudniamy ponad 3 000 zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników. Ich wiedza, pasja, umiejętności, entuzjazm, chęć rozwoju oraz skupienie na kliencie to tylko niektóre ze walorów, które wykorzystujemy przy tworzeniu krytycznego oprogramowania zadaniowego, podnoszącego wartość firmy. Dzięki Akademii TSS, dajemy im narzędzia i wiedzę, które pozwalają im stale rozwijać i poprawiać zasób umiejętności. To ludzie dokonują zmian! Nasze zespoły tworzą krytyczne oprogramowanie zadaniowe oraz świadczą usługi, które znajdują uznanie u naszych klientów i ich odbiorców.

Nasza wizja

Zadaniem TSS jest zwiększanie wartości na każdym z obsługiwanych rynków pionowych poprzez:

  • Tworzenie wiodącego oprogramowania branżowego.
  • Wspieranie naszych utalentowanych pracowników w zakresie innowacji, rozwoju i skuteczności.
  • Przyciąganie i utrzymywanie najlepszych i najinteligentniejszych specjalistów branżowych.
  • Odnajdowanie, przejmowanie i rozwijanie wiodących firm.

To sprawia, że naszym zdaniem, jesteśmy najlepszym dostawcą oprogramowania i usług na każdym rynku pionowym, na którym świadczymy usługi. Skupiamy się na obsłudze klienta, innowacji, jakości i technologii.

Należymy do grupy Constellation Software Inc. (CSI), która jest jednym z największych i najbardziej uznanych dostawców oprogramowania w Ameryce Północnej. W Total Specific Solutions w sposób ciągły analizujemy otoczenie w poszukiwaniu długoterminowych możliwości inwestycyjnych, które mogłyby zwiększyć wartość poszczególnych kategorii w naszym portfolio. Z zainteresowaniem przyglądamy się również nowym rynkom i lokalizacjom w poszukiwaniu ciekawych perspektyw.