O firmie

W skład Total Specific Solutions wchodzi ponad 110 niezależnie zarządzanych europejskich przedsiębiorstw informatycznych. Naszym zadaniem jest zapewnienie im bezpieczeństwa finansowego, doradztwa strategicznego oraz przekazanie im naszych najlepszych praktyk, celem ułatwienia im osiągnięcia pozycji lidera w swojej branży. Nasze oprogramowanie daje klientom realną wartość biznesową i umożliwia im efektywniejszą działalność. Natomiast posiadana wiedza branżowa pozwala nam zrozumieć dynamikę każdej branży w jakiej działamy, dzięki czemu możemy tworzyć inteligentne, przyjazne użytkownikowi, efektywne i wydajne rozwiązania dla naszych klientów. Z wieloma z nich udało nam się zbudować długotrwałe relacje, trwające nieraz 20, a nawet 40 lat. Opracowanie specjalistycznego oprogramowania dla przedsiębiorstw powierzone jest doświadczonym i cenionym specjalistom w danej dziedzinie.

Nasz zespół

Siedziba TSS mieści się w Niderlandach, a w całej Europie zatrudniamy ponad 3 900 zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników. Ich wiedza, pasja, umiejętności, entuzjazm, chęć rozwoju oraz skupienie na kliencie to tylko niektóre ze walorów, które wykorzystujemy przy tworzeniu i utrzymywaniu oprogramowania. Dzięki tzw. „Akademii TSS”, dajemy im narzędzia i wiedzę, które pozwalają im stale rozwijać i poprawiać zasób umiejętności.

Nasza wizja

Zadaniem TSS jest zwiększanie wartości na każdym z obsługiwanych rynków poprzez:

  • Tworzenie wiodącego oprogramowania branżowego.
  • Wspieranie naszych utalentowanych pracowników w zakresie innowacji, rozwoju i skuteczności.
  • Przyciąganie i utrzymywanie najlepszych i najinteligentniejszych specjalistów branżowych.
  • Odnajdowanie, kupowane i rozwijanie wiodących w swojej niszy firm informatycznych.

To sprawia, że naszym zdaniem, jesteśmy najlepszym dostawcą oprogramowania i usług na każdym rynku pionowym, na którym świadczymy usługi. Skupiamy się na obsłudze klienta, innowacji, jakości i technologii.

TSS jako część Topicus.com Inc należy do ekosystemy stworzonego przeszło 30 lat temu przez grupę Constellation Software Inc. (CSI). Filozofia CSI to połączenie rozwoju organicznego z rozwojem przez akwizycje, co na przestrzeni lat zaowocowało zbudowaniem grupy, która jest z jednej strony jednym z najbardziej znanych i utytułowanych inwestorów na świecie, a z drugiej sama dostarcza rozwiązania informatyczne do ponad 125 tysięcy klientów w 100 krajach świata.

W Total Specific Solutions w sposób ciągły analizujemy otoczenie rynkowe w Europie w poszukiwaniu długoterminowych możliwości inwestycyjnych, celem osiągania racjonalnego i zrównoważonego wzrostu na rynku dostawców oferujących branżowe rozwiązania informatyczne.