Przyłączenia

Odkryj korzyści wynikające z dołączenia do Total Specific Solutions

W Total Specific Solutions (TSS) uważamy, że przyłączenia spółek to coś więcej niż kupowanie firm. Jest to inwestowanie w ludzi i podejmowanie wszelkich starań, aby wspomóc zarządzanie i ciągły rozwój firm. W tym celu, działamy według zdecentralizowanego modelu, przesuwając decyzyjność na poziom operacyjny, gdzie eksperci z danej branży mogą robić to, co jest najlepsze dla klientów. Mając to na uwadze, TSS wdrożyła strategię przejmowania spółek bez ich dalszej odsprzedaży stawiając pracownikom spółek wyzwania w zakresie podejmowania nowych celów każdego dnia.

Jako europejska platforma operacyjna Constellation Software Inc. (CSI), największej i najbardziej doświadczonej na świecie firmy tworzącej oprogramowanie dla rynków pionowych, TSS skupia się na zwiększaniu wartości każdego z naszych rynków pionowych poprzez:

– odnajdowanie, przejmowanie i rozwijanie wiodących firm,
– przyciąganie i utrzymywanie najlepszych i najinteligentniejszych specjalistów branżowych
– wspieranie naszych utalentowanych pracowników w zakresie innowacji, rozwoju i skuteczności,
– tworzenie wiodącego oprogramowania branżowego,

Po przyłączeniu, każda firma staje się częścią grupy TSS, która według nas łączy to, co najlepsze z obu modeli biznesowych. Z jednej strony, zapewniamy wsparcie finansowe i doświadczenie dużej firmy, natomiast z drugiej – stawiamy na model zdecentralizowany, dzięki czemu rozpoznawalne marki są nadal obecne na rynku. W ten sposób rozwijamy nasze najcenniejsze zasoby, czyli naszych pracowników, umożliwiając im naukę, rozwój i doskonalenie się. Dołączenie do TSS daje spółkom i ich pracownikom możliwość poszerzania wiedzy oraz korzystania z doświadczenia innych liderów rynku IT tworzących oprogramowanie. Przejęte spółki korzystają z transferu wiedzy od najlepszych ekspertów z dziedziny oprogramowania dla rynków pionowych z całego świata.

W Total Specific Solutions stale analizujemy swoje otoczenie pod kątem nowych inwestycji, które mogłyby zwiększyć wartość poszczególnych kategorii w naszym portfolio. Z zainteresowaniem przyglądamy się również nowym rynkom i lokalizacjom w poszukiwaniu ciekawych perspektyw.

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy skontaktować się z naszym zespołem do spraw fuzji i przejęć (M&A).